Ptt Evleri Mh., Bostancık Cd. 7/1 Mamak Ankara

Türkiye'nin Otomatik Kapı Markası

Ürünümüzü tanıtmadan önce kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. Firmamızın markası olan Upgate ® tamamen yoğun ARGE çalışmaları 10 yıldır kendini geliştirmektedir. Fotoselli kapı sistemlerimizin testleri (3 Milyon+) devam ederken, son zamanlarda daha çok ihtiyaç duyulan ve Türkiye piyasasında tamamen yabancı markaların yer almasından dolayı, 90 Derece Kapı üretimi için çalışmalarımıza başladık. Ve sonunda yaptığımız testler ve belgelendirmeler ile Upgate Pass 90 Doksan Derece açılan kapı kitlerini ürettik. Sloganımız ve ilkemiz olan "İhtiyacınız Olan Heryerde" sözümüze bağlı kalarak, Hijyenin önemli oldığu bu zamanlarda "Temassız Geç" algısını, tamamen yerli ürünümüzle sizlere sunuyoruz.

90 Derece Açılabilen Otomatik Kapı kitimiz, diğer markaların kilogram sınıflandırmasından sıyrılarak, tek üründe tüm ağırlıklara göre çalışmaktadır. Bu da iç piyasadaki en uygun fiyatı temsil edecektir. Hemen hemen tüm kapı çeşitlerine uygulanabilien PASS 90, tek ve çift kanat senkronize çalışma özelliğine sahiptir.

PASS 90 ile Temassız Geç!

Artık 90 Derece Açılabilen Kapılar ile daha hijyenik alanlar sağlayabileceksiniz. Yüksek verimli veuzun ömürlü sistemlerimiz en uygun fiyatlar ile stoklarımızda...

90 derece otomatik kapı uygulamaları, standart oda kapılarından, 90 derece bina giriş kapılarına kadar, çok fazla uygulama alanına sahip, kanat tipi dairesel kapı otomasyonlarıdır. Uluslararası standartları karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuş ve yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans, süreklilik sağlayan ve kolaylık sağlayan bir üründür. Sessiz çalışan otomasyon sistemi ve kompakt yapısı ile paslanmaz çelik gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlar.

90 derece açılır kapı
Doksan Derece Açılan Kapı

Upgate Doksan Derece Açılabilen Kapı Kiti.

Mevcutta bulunan tüm dairesel açılan kapılara uygun aparatlar ile montajı mümkün olan sistem, motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollar ile; çekme, itme veya paralel çekme kolu gibi oldukça zengin uygulama tipi sunmaktadır. Aksesuar seçenekleri ile otomasyonun montajını uygun olan her alanda, kapı kanadının açılma yönünde yada tersinde kalan kiriş, kasa yada duvar üzerinde uygulamak mümkündür. 90 derece kapı otomasyonu, kapı kanadının üzerinde duvar, kiriş yada yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde, bu tip otomasyon sistemi mevcut kanadın üzerine monte edilerek de uygulanabilmektedir. .

90 derece kapı sistemleri şifre paneli sayesinde kapının yetkisiz kişilerin açmasını da önlemektedir.

Çeşitli kapı ağırlıklarına göre tek bir kitle her kapıya uygulanabilmektedir..

Bu tip otomasyonlara ek olarak sensör, radar, el sensörü ve kumanda dahil edilerek açılma ve kapanma kontrol altına alınabilmektedir.

Otomasyon sisteminde bulunan algılama sistemi sayesinde yaya trafiğindeki çarpma veya sıkışma gibi durumlar ortadan kaldırılmıştır.

Bize Ulaşın! Bilgi - Teklif - Fiyat

Ne demiştik? "İhtiyacınız olan Her Yerde" Upgate Otomatik Kapı Sistemleri.

bilgi@caotomasyon.com
+90 312 351 04 64