Ptt Evleri Mh., Bostancık Cd. 7/1 Mamak Ankara

Türkiye'nin Otomatik Kapı Markası

KOLLU-MANTAR BARİYER | ANKARA

Otopark otomasyonu kullanılan ve farklı sistemlere entegre edilen altyapısıyla rahatlıkla kullanılabilen kollu bariyer Ankara sistemleri ile otoparkların giriş ve çıkışları takip edilebilmektedir. Özellikle kapalı ve açık otoparklarda trafiğin yoğunluğunu kontrol altında tutarak rahat kullanım sağlayan sistem sayesinde arabaların giriş çıkışları rahatlıkla kontrol altına alınabilmektedir.

Görüntü kirliliği yaratmayıp gayet estetik görüntülerine sahip olan kollu bariyer sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Çalışma sistemi araç sirkülasyonuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Dış yapısının çelik dış kabin ile çevrili olması ve güçlü motoru sayesinde dayanıklı yapıya sahiptir. Sıcak ve soğuk hava şartlarından etkilenmez.

Kollu-Mantar Bariyer
Kollu Mantar Bariyer

Güvenliğin yüksek olması gereken yerlerde mantar bariyer Ankara kullanılarak güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Özellikle belediyelerin yayaların rahat yürümeleri ve arabaların bu bölümlere girmemeleri için uyguladıkları mantar bariyer ile yayalar rahat bir nefes almaktadır. Güvenliğin sağlanması açısından mantar bariyerler oldukça önemli yer tutmaktadır. Özellikle yayaların bulunduğu yerlerde oldukça önemli yer tutmaktadır.

  • FAAC
  • BFT
  • Nice

Bize Ulaşın! Bilgi - Teklif - Fiyat

Ne demiştik? "İhtiyacınız olan Her Yerde" Upgate Otomatik Kapı Sistemleri.

bilgi@caotomasyon.com
+90 312 351 04 64